BeeYemek Self Servis

BeeYemek Self Servis

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte self-servis uygulamaları, işletmelerin müşterilere ürün veya hizmetleri kendi başlarına yönetme imkanı sunan popüler bir araç haline gelmiştir. Self-servis uygulamaları, kullanıcıların ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilmelerini sağlayan, kullanıcı dostu arayüzlere sahip dijital platformlardır. Bu Trend'i yakalayan bir çok Coffee, Restaurant, Lokanta ve Yemek Sektörü hizmet veren işletmeler Self Servis uygulamamızı işletmesinde uygulamaya başlamıştır. BeeSipariş Self Servis Uygulaması ile BeeYemek uygulamasını kullanan işletmelerin müşterileri ürünlere kolaylıkla erişebilir, özelleştirebilir ve kolaylıkla ödeme adımdan geçerek siparişlerini bekleyebilirler.

BeeYemek Self Servis de Neler Var

Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

İyi bir kullanıcı dostu arayüz tasarımı, kullanıcıların uygulamayı hızla öğrenmelerine yardımcı olur ve kullanım sürecini akıcı hale getirir. Kullanıcılar, arayüzde yer alan düğmelerin, menülerin ve işlevlerin nasıl kullanılacağını anlamak için fazla zaman harcamazlar. Bu da kullanıcıların daha hızlı ve verimli bir şekilde uygulamayı kullanmalarını sağlar.

Özelleştirilebilir Ürün Seçenekleri

Müşterilere kendi tercihlerine uygun ürünler oluşturma ve kişiselleştirme imkanı sunan bir özelliktir. Bu özellik, müşterilere standart ürünlerin dışında daha kişisel ve özgün seçenekler sunarak, alışveriş deneyimini daha tatmin edici hale getirir. Kullanılacak malzemenin müşteri tarafından seçilmesi önem arz etmektedir. Bu özellik, müşteri sadakatini artırmanın yanı sıra, marka bağlılığını da güçlendirmektedir.

Kolay Sepet Ekranı

Sipariş vereceğiniz ürünleri sepetinizde kolaylıkla görüntüleyibilir ve sepetinizdeki ürünleri yönetebilirsiniz. Bu ekran, kullanıcılara alışveriş sürecini basitleştirmek ve hızlandırmak için önemli bir araçtır. Kolay sepet ekranı, kullanıcıların sepetlerindeki ürünleri görsel olarak ve özet bilgilerle birlikte görüntülemelerine olanak tanır. Kullanıcılar, sepetlerindeki ürünlerin adını, fiyatını, miktarını ve toplam tutarını kolayca kontrol edebilirler. Ayrıca, kullanıcılara ürünleri sepetten çıkarma veya miktarlarını değiştirme gibi işlemleri yapma imkanı sunar.

Çoklu Dil Seçeneği

Bu özellik, kullanıcılara kendi tercih ettikleri dili seçme ve içeriği istedikleri dilde görüntüleme imkanı sunar. Çoklu dil seçeneği, kullanıcı deneyimini geliştirir ve kullanıcı tabanını genişletme potansiyeline sahiptir. Çoklu dil seçeneğinin önemli avantajlarından biri, kullanıcıların anadillerinde içeriği anlayabilmeleridir.

Sanal Pos ile Hızlı Ödeme

Sepetinizdeki ürünleri Kredi Kartınız ile Sanal POS sistemi üzerinden kolayca siparişini verebilirsiniz. Sanal POS sistemleri genellikle güvenli veri şifreleme yöntemlerini kullanarak kullanıcıların ödeme bilgilerini korur. Hızlı ödeme seçeneği ise, kullanıcıların ödeme sürecini hızlandırarak kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Zaman Tasarrufu Sağlar

Müşterilerin ve işletmelerin zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Geleneksel yöntemlere göre, müşterilerin ürün almak için sıralarda beklemeleri gerekebilirken, self-servis uygulamalarıyla bu süreç hızlanır. Müşteriler, istedikleri ürüne anında erişebilir, seçimlerini yapabilir ve siparişlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

Müşteri Deneyimi ve Memnuniyeti

Müşterilere kişiselleştirme imkanı sunar. Müşteriler, kendi tercihlerine göre ürünleri seçebilir, özelleştirebilir ve isteklerini belirtebilirler. Bu, müşterilerin kendilerine en uygun seçenekleri bulmalarını sağlar ve memnuniyetlerini artırır. Örneğin Filtre Kahve seçerken şekerli-şekersiz, kahve sertliği veya süt olup-olmamasını koaylıkla seçebilirler.

Özelleştirilebilir Ekran Tasarımı

Özelleştirilebilir ekran tasarımı, kullanıcılara farklı tema seçenekleri sunarak uygulamanın kurumsal renklerinize göre değiştirebilme imkanı sağlar. Bu özellik, kullanıcıların kontrolü ele almasına ve deneyimlerini özelleştirmesine olanak tanıdığı için kullanıcı memnuniyetini artırır. Kullanıcılar, uygulamanın kendilerine daha fazla hitap ettiğini hisseder ve daha olumlu bir deneyim yaşarlar.

Personel Tasarrufu Sağlar

Self servis, personel tasarrufunu sağlayan birçok avantaja sahiptir. İşletmeler, self servis seçeneklerini kullanarak personel sayısını azaltabilir veya mevcut personeli daha stratejik görevlere yönlendirebilir. Müşterilerin bazı işlemleri kendileri yapabildiği için personelin yoğun olduğu bölgelerdeki bekleme süreleri azalır ve müşteri memnuniyeti artar.

BeeSystem olarak sizlere en son teknolojilerle donatılmış, kullanıcı dostu ve özel ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım hizmetleri sunuyoruz. Kendi alanımızda uzman ekibimizle birlikte, size en iyi hizmeti veren, çözümler sunuyoruz. Sitemizde kullanılan materyallerin, uygulamaların, tasarımların ve ekranların tüm hakları saklıdır. Belirtilen içeriklerin tüm hakları BeeSystem Yazılım Bilişim'e aittir.


© BeeSystem, All Right Reserved.